Home domácí zdraví jídlo Matka a dítě styl

lžíce jehelníček je přátelský a tvůrčí položka, která slouží nejen svému účelu, ale to vám umožní "upcycle" junk příbory. Udělat pro sebe nebo jako dárek pro lidi, kteří sdílejí svou lásku šití a řemesel. Lžíce jehelníček lze upravit dle osobního vkusu. Věci, které budete potřebovat, Velké lžíce
vaty
Hot lepicí pistole s lepidlem
Zobrazit další instrukce
1

Snížit čtverec látky měření 5 x 5 palců. Denim, plátno a robustní bavlněné tkaniny jsou ideální volbou pro použití jako jehelníček. Nicméně, můžete si vybrat jakýkoliv fabric texturu, barvu nebo vzor, ​​který chcete.
2

Spread malý čtverec látky s vybledlým stranou nahoru. Kryt na střed náměstí s 1/4 šálku vatových tamponů.
3

Přeložte horní levý roh náměstí dovnitř šikmo, zahrnující střed náměstí. Zmáčknout tečku horkého lepidla na horní straně rohové skládané tkaniny. Vytáhněte pravého spodního rohu směrem nahoru v diagonálním směru, držet spodní rohu do lepeného vrchní druhém rohu látky. Zmáčknout tečku horkého lepidla na horním povrchu druhého složeného rohu.
4

Vytáhněte pravém horním rohu směrem dolů stejným způsobem, jako v předchozím kroku, se držet ji do lepidla. Squeeze tečku lepidla na vrcholu toho, a vytáhněte konečné volný roh tkaniny na to. To Vám nafouklé polštář tkaniny.
5

Squeeze čtvrtiny velikosti množství horkého lepidla do středu nádrže na lžíci. Okamžitě stiskněte složený velikosti na pin polštář části na lepené lžící. Pevně ​​přitiskněte a nechte zaschnout po dobu jedné minuty před uvolněním sevření. To dokončí svou lžíce jehelníček.